کارشناسان پهنه مروج زکات می شوند
به گزارش رابط فرهنگی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سامان، نخستین دوره آموزشی زکات با حضور کارشناسان پهنه در محل جهاد کشاورزی شهرستان سامان با حضور جناب احمدزاده مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و حجت الاسلام و المسلمین مردانی در جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد
1399/05/20
هدف از برگزاری این دوره آموزشی نهادینه کردن پرداخت زکات بین کشاورزان است.

حاج‌آقا مردانی در این دوره آموزشی پیرامون اهمیت زکات در دین مبین اسلام و راههای ترویج و تبلیغ زکات در میان کشاورزان و دامداران برای کارشناسان پهنه مطالبی ارائه نمودند.
وی بر اهمیت پرداخت زکات تاکید کرد و افزود زکات واجب الهی است که باعث برکت و عدالت میشود و روح و جان انسان را پاکیزه و تطهیر میکند.

وی همچنین اظهار کرد: پرداخت زکات در جامعه باعث کم شدن فاصله ی طبقاتی، فقر زدایی و رفع محرومیت میشود و با توجه به اینکه عمده ی پرداخت کننده ی زکات قشر کشاورز هستند انتظار داریم جهاد کشاورزی در زمینه ی تبلیغ بیشتر این فریضه و آموزش دادن مروجین و مبلغین زکات بیشتر از قبل وارد عرصه شود.

و در پایان جلسه مهندس احمدزاده خاطر نشان شد پرداخت زکات به موقع توسط کشاورزان و دامداران میتواند در اقتصاد خانواده های کم بضاعت و افرادی که به خصوص در ایام بیماری کرونا متضرر شده اند، نقش مهمی ایفا کند
تعداد مشاهده خبر733 بار
تصاویر مرتبط

  • عكس_0
  • عكس_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal